Reklama - Fanpagemedia
Tworzymy skuteczną reklamę w Internecie oraz poza nim

Tworzymy skuteczne kampanie reklamowe wykorzystujące szeroką gamę nośników, dopasowując zarówno kontent jak i medium do grup odbiorczych reklam.

Kampanie AdWords

ampanie Adwords to nie tylko popularne linki sponsorowane – to potężne narzędzie marketingowe od Google, które umiejętnie wykorzystane przynosi realne efekty! Umiejętnie zaplanowana i prowadzona kampania daje szybkie i pewne efekty.

Pozycjonowanie SEO

to jeden z najskuteczniejszych rodzajów reklamy, ponieważ dociera do klienta dokładnie wtedy, kiedy jest on już zdecydowany na zakup i zaczyna szukać, w którym sklepie kupić produkt, bądź u kogo zamówić usługę. Dlatego warto być wyżej niż Twoja konkurencja, bo w ten sposób Twój klient będzie mógł znaleźć i wybrać właśnie Ciebie!

Marketing szeptany

to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie z informacją marketingową do odbiorcy za pośrednictwem bezpośredniego, wyglądającego na „spontaniczny” przekazu ustnego

Reklama prasowa

Przygotowanie artykułów sponsorowanych, reklam prasowych i grafik. Pełna organizacja reklamy prasowej, negocjowanie cen, wybór tytułów.

Reklama e-mail

Tworzenie kontentu, zbieranie leadów i budowanie baz mailowych. Wsparcie w budowaniu trwałych relacji poprzez systematyczną wysyłkę treści e-mail.

Reklama OOH

Planowanie, zakup i realizacja graficzna na nośniki zewnętrzne, kampanie na cityboardach, billboardach, megaboardach, nośnikach LCD w galeriach, środkach komunikacji miejskiej i więcej.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

Spójnie kreowany wizerunek firmy/marki w mediach

Większe zainteresowanie i zaangażowanie Twoich klientów w działania marki

Działania mające na celu zwiększenie budowanie skojarzeń marka – klient

Przygotowania dobrej strategii, media planu i skutecznej kampanii, która potem zostanie zrealizowana, zwiększając zyski Twojej firmy.

Pomysłów na minutę
Postów publikowanych w miesiącu
wykonanych stron www

WYNIKI  /  STAŁY KONTAKT  / WSPARCIE

Te trzy sfery są dla nas niezwykle istotne. Chcemy, by Klient otrzymywał od nas doskonałą jakościową pomoc i obsługę posprzedażną, widział efekty i mógł uzyskać pomoc w dowolnym momencie. Dzięki tym trzem elementom komfort współpracy wyróżnia nas na tle konkurencji.

23circle-o-nas