Strony www - Fanpagemedia
Budujemy skuteczne rozwiązania internetowe

Każda firma, w zależności od branży i wielkości, potrzebuje innych rozwiązań dopasowanych do możliwości finansowych i zasobów ludzkich. Skonstruujemy takie rozwiązania, które będą pomagać, a obsługa ich nie będzie zajmowała więcej czasu, niż posiadasz.

Planowanie

W 45% potrzeby naszych klientów są efektem analizy konkurencji. Nie zawsze jednak konkurencja postępuje słusznie. Proponujemy rozwiązania, które mają generować zyski.

Projektowanie designu i nawigacji

Przestrzeń wizualna i nawigacja ma wpływ na to jak klient odbiera eksponowane produkty i usługi. Projektowane rozwiązania mają być estetyczne, ale przede wszystkim skuteczne.

Obsługa i zaangażowanie

Pomagamy automatyzować procesy i skracać czas obsługi proponowanych systemów. Podpowiadamy, bo znamy rezultaty decyzji naszych Klientów.

Wsparcie i rozbudowa

Proponowane przez nas rozwiązania są łatwe w rozbudowie, przez co możemy elastycznie reagować na zmiany w Twojej firmie.

Stworzymy rozwiązanie zgodnie z Twoimi wytycznymi

Wspieramy naszych Klientów w zakresie tworzenia rozwiązań IT, w tym stron www i serwisów online (także do użytku wewnątrz firmy).

process-image-1

  Analiza potrzeb

Badamy potrzeby klienta i proponujemy rozwiązania do wyboru. Oferujemy bogaty zbiór szablonów stron internetowych i programów.

process-image-2

   Przedstawiamy projekt

Budujemy rozwiązanie i przedstawiamy je klientowi. To czas na poprawki i zmiany przed uruchomieniem rozwiązania internetowego.

process-image-3

  Uruchamiamy system

Strona zostaje udostępniona szerokiej grupie odbiorców. Zapewniamy wsparcie, aktualizacje rozwiązań i pomoc w prowadzeniu mediów internetowych.

process-image-4

    Badamy zainteresowanie odbiorców

Na życzenie realizujemy analizy obecności w sieci. Tworzymy raporty i rekomendacje dotyczące ewentualnych zmian w komunikacji i sprzedażuy internetowej. Dbamy o konwersję działań promocyjnych.
Pomysłów na minutę
Postów publikowanych w miesiącu
wykonanych stron www

WYNIKI / STAŁY KONTAKT / WSPARCIE

Te trzy sfery są dla nas niezwykle istotne. Chcemy, by Klient otrzymywał od nas doskonałą jakościową pomoc i obsługę posprzedażną, widział efekty i mógł uzyskać pomoc w dowolnym momencie. Dzięki tym trzem elementom komfort współpracy wyróżnia nas na tle konkurencji.

23circle-o-nas